REKONDICE 2023

Nabídka rekondice pro rok 2023.

Každoročně Vám v tuto dobu předkládáme nabídku REKONDIČNÍCH POBYTŮ, které se řídí organizačním pokynem HR-PO-00.10. Rekondiční pobyt je určen všem, kteří v daném kalendářním roce 2022 odpracovali 300 hodin na nočních směnách. Aktuální přihláška je umístěna ve směrnicích, nebo na V/VarrocShare/KOVO, také na www.odboryautosvětla.cz

Máte možnost si vybrat ze tří míst, Lázně Kostelec u Zlína, Lázně Priessnitz Jeseník a Harmonie

v Bystřici pod Hostýnem.  Pobyty zajistíme vám a jednomu rodinnému příslušníku, který na místě pobytu zaplatí za balíček sjednanou zvýhodněnou cenu.

Nabídky balíčků jednotlivých lázní najdete na www.odboryautosvětla.cz.

Rekondice v lázních začínají nedělí 15.1. NOVINKOU JE MOŽNOST POBYTU V LÁZNÍCH PRIESSNITZ CELOROČNĚ.

POSTUP REZERVACE:

VYBERTE TERMÍN A ZAVOLEJTE NÁM (556623395), AŤ VÁM JEJ ZAREZERVUJEME V LÁZNÍCH (JESENÍK A BYSTŘICE MAJÍ OMEZENÉ KAPACITY).

PO REZERVACI NA ODBORECH PŘEDEJTE NADŘÍZENÉMU KE SCHVÁLENÍ PŘIHLÁŠKU, KTERÁ SLOUŽÍ JAKO PROPUSTKA. DLE KOLEKTIVNÍ SMLOUVY JE POVINNEN VÁM POTVRDIT ŽÁDOST DO 1 TÝDNE (všeobecná část KS, C2).

REZERVUJTE SI TERMÍNY PŘÍMO U NÁS, SEZNAMY U MISTRŮ JSOU

PRO PLÁNOVÁNÍ VÝROBY A NEMÁME K NIM PŘÍSTUP.

Z důvodu znatelného zdražení rekondičních pobytů jsme museli přistoupit ke změně směrnice ohledně výše nevratné zálohy.

PŘIHLÁŠKY S NEVRATNOU ZÁLOHOU ODEVZDÁVEJTE NEJPOZDĚJI 5 TÝDNŮ PŘED PLÁNOVANÝM TERMÍNEM POBYTU. ODEVZDEJTE PŘIHLÁŠKU S PODPISY VEDOUCÍHO A MANAŽERA V KANCELÁŘI ODBORŮ, ZAPLATÍTE nevratnou zálohu – neodborář 2000 Kč, člen odborů zaplatí nevratnou zálohu 1000 Kč (druhou 1000 Kč mu dotují odbory).

PŘIHLÁŠKY PO AKTUALIZACI BUDOU VLOŽENY PŘÍŠTÍ TÝDEN.