KONFERENCE ZO OS KOVO AUTOSVĚTLA NOVÝ JIČÍN SE USKUTEČNÍ 14.2.2024

Dobrý den,

konference odborů se letos uskuteční 14.2.2024 od 15 hodin. Na konferenci je třeba se dopředu přihlásit pro zajištění občerstvení. V příloze naleznete bližší informace a program konference.

Pokud máte zájem se zúčastnit, je možné se přihlásit přes úsekové důvěrníky, jejichž seznam najdete na www.odboryautosvetla.cz , nebo přímo na email jana.hudakova_ext@plasticomnium.com .

V případě dotazů je třeba důsledně vypsaný formulář (najdete Formuláře ke stažení | ZO OS Kovo Autosvětla Nový Jičín - odborový svaz (odboryautosvetla.cz) ), který vhodíte do 8.2. do boxu KOVO na vrátnici (hlavního závodu, nebo haly M8), nebo nám zašlete emailem. Zápis z konference - dotazy a odpovědi budou zaslány po zpracování hromadným emailem.

Budeme se těšit na vaši účast. Jana Hudáková, hospodář.